TACO 3 Zone Next Generation Zone Valve Control with Priority
MPN
ZVC403-5
SKU
2050290
$176.27
In stock
13 Available At All US Supply Locations
Specifications
| Weight | 8.880000 |
|---|---|
| Length (inches) | 8.88 |
| Width (inches) | 8.88 |
| Height (inches) | 8.88 |
| Item Type | Hydronic Parts |
| Brand | Taco |
| Manufacturer | TACO Comfort Solutions |
| MPN | ZVC403-5 |
| Overall Depth | 2-5/8 in |
| Sub Type | Zone Valve Controls |
| Warranty | 3 Years |
| Number of Zones | 3 |
| Overall Width | 12-1/2 in |
| Application | Zoning |
| Primary Voltage | 120 V |
| Item Returns | This item can be returned |

